072-3719094

שאלות נפוצות

אנו יכולים לתקן את כל סוגי נזקי המים, לרבות הצפה, נזילות ונזקי רטיבות.
אנו משתמשים בטכנולוגיה וציוד מתקדמים כגון מצלמות הדמיה תרמיות ואינפרא אדום, מדי לחות וכלים מיוחדים נוספים כדי לאתר את מקור הבעיה ולקבוע את היקף הנזק
התשובה משתנה בהתאם למיקום ולחומרת הבעיה. באפן כללי, אנו עשויים להשתמש במגוון שיטות תיקון, כולל תיקני צנרת ללא הרס, שימוש ויישום של חומרי איטום שונים, החלפת חומרים פגומים או טכניקות אחרות.
אנו משתמשים בציוד ייבוש מיוחד וטכניקות מתקדמות כדי לייבש את המקום הנגוע ברטיבות ולחלץ את כל הלחות שנותרה ולהבטיח שהאזור יבש לחלוטין. זה עשוי להיות כרוך בשימוש במכונות ייבוש איכותיות ועוצמתיות, במסירי לחות, מעבירי אוויר וציוד ייבוש אחר, כמו גם טכניקות כגון הדמיה תרמית ומיפוי לחות כדי לזהות כל רטיבות שנותרה ולהבטיח שהיא תוסר לחלוטין.
כן, ניתן לתקן נזקים שנגרמו על ידי עובש או טחב, וזאת בהתאם להקיף הנזק שנגרם ולחומרת המצב. בנוסף לתיקון הנזק עצמו, רצוי גם לנקוט בצעדים למניעת צמיחת עובש או טחב עתידית על ידי טיפול במקור הלחות והבטחה שהאזור הפגוע יבש לחלוטין. 
כן, חברתנו עובדת עם חברות הביטוח השונות כדי לעזור לכם להבין את הכיסוי שלכם ולהבטיח שתקבלו את ההטבות וההחזרים שאתה זכאי להם.
משך תהליך שיקום נזקי המים יהיה תלוי בהיקף הנזק, במקור גורם הרטיבות, בחומרים שנרטבו ובמורכבות התיקונים. ככלל, התהליך יכול להימשך בין מספר ימים למספר שבועות, תלוי בחומרת הנזק ובצעדים שיש לנקוט כדי לתקן אותו. אנו מבינים שמדובר במצב לא נעים ואף מתסכל עבורך ולכן אנו מתחייבים לבצע את האיתור, הבדיקות והתיקונים במינימום זמן האפשרי כדי שתוכל לחזור לשגרה מהר ככל הניתן.
ככלל, ניתן לתקן את כל סוגי נזקי המים, ללא קשר לגורם ולמומחים של חברתנו ניסיון רב בכל סוגי נזקי המים, כולל נזקים שנגרמו על ידי אסונות טבע, בעיות אינסטלציה ומקורות אחרים של חדירת מים. כאמור, סוגים שונים של נזקי מים דורשים אופן טיפול ומשך זמן טיפול שונים.
בהחלט, אנו מציעים שירותי חירום כדי לעזור לך לטפל בנזקי המים במהירות האפשרית. בנוסף למספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות, ניתן למצוא באתר את הנייד שלנו ובו אנו זמינים לשירותכם 24 שעות ביממה.
אנו נוקטים בצעדים שונים כדי למנוע נזק נוסף במהלך תהליך השיקום על ידי התייחסות למקור של הנזילה וטיפול בשורש הבעיה. לחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מכשור מתקדם וציוד טכנולוגי לצורך איתור קל, מהיר ויעיל של מקור הנזילה והרטיבות.
המומחים של חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים משתמשים בציוד וטכניקות ייבוש מיוחדות, כגון מכונות ייבוש איכותיות ומתקדמות, מסיר לחות ומפזרי אוויר עוצמתיים, כדי לייבש את כל הלחות שנותרה ולהבטיח שהאזורים המתוקנים יבשים לחלוטין. אנו משתמשים גם בטכניקות כגון הדמיה תרמית ומיפוי לחות כדי לזהות את כל הלחות שנותרה ולהבטיח שהיא תוסר לחלוטין.
כן, בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים אנו נותנים אחריות מלאה על העבודה שלנו כדי להבטיח שלקוחותינו יהיו מרוצים לחלוטין מהתוצאות של עבודתנו.
כן, אנו מציעים אמצעי מניעה כגון התקנים למניעת הצפות, איטום וטכניקות אחרות כדי לסייע במניעת נזקי מים עתידיים.
כן, אנחנו יכולים לתקן נזקים שנגרמו על ידי ביוב או גורמים אחרים. עם זאת, חשוב לטפל בנושאים מסוג זה במהירות האפשרית ולפנות אלינו מיד עם קרות הנזק, על מנת למזער את הסיכון למחלות ולנזק נוסף ולצמצם את היקף הנזק ועלויות הטיפול בו.
כן, חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מתמחה בתיקון נזקים לרצפות, קירות ותקרות. עבודה זו עשויה לכלול החלפת חומרים פגומים, יישום חומרי איטום, שימוש במכשור מתקדם הנועד לייבוש מים ולחות (כגון מכונות ייבוש איכותיות, מפזרי חום, קולטי לחות ועוד), שימוש בחומרים נוגדי רטיבות ועובש, או שיטות תיקון אחרות.
כן, אנו מציעים ייעוץ חינם או הערכת נזקי המים כדי לעזור ללקוחותינו להבין את היקף הנזק ואת הצעדים שיש לנקוט כדי לתקן אותו. המומחים בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים צברו ידע רב הודות לניסיון שלהם בתחום ואנו נשמח להעמיד את הידע הזה לרשותכם כדי לעזור לכם לטפל בבעיה ביעילות ובהקדם.
כן, חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים אנו מומחים בכל סוגי עבודות תיקון נזקים למערכות אינסטלציה וצנרת. בעזרת המכשור הטכנולוגי של החברה והרובוטים מיוחדים בהם היא משתמשת, אנו מסוגלים לתקן את הצנרת ללא הריסה של הקירות וללא נזקים למבנה, ללא לכלוך וללא בלאגן מיותר. את התיקון אנו עושים מתוך הצנרת בעזרת סיבים אופטיים ורובוט מיוחד ושיטות תיקון אחרות.

כן, אנו מציעים שירותי תחזוקה מונעת כגון צילום באמצעות רובוטים, בדיקות צנרת, בדיקות תרמיות, בדיקות באמצעות גז, איטום וטכניקות אחרות כדי לסייע במניעת נזקי מים עתידיים.

כן, אנחנו יכולים לתקן נזקים לאזורים חיצוניים כגון סיפונים, גגות או פטיו. העבודת עשויה לכלול מריחת חומרי איטום, החלפת חומרים פגומים או שיטות תיקון אחרות.

ייעוץ עם מומחה ללא עלות.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו כעת

מידע נוסף וטיפים

איתור רטיבות

היתרונות של שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בתיקון ותחזוקה של קווי מים וביוב
Call Now Button072-3719094 דילוג לתוכן