072-3719094

רטיבות קפילארית

תוכן עניינים
רטיבות קפילארית, רטיבות בקיר, מים עולים בקיר, קיר רטוב, סימני רטיבות בקיר

רטיבות בקיר? נזילה? תקלה בצנרת?
השאירו פרטים ומומחה שלנו יחזור אליכם מיד ליעוץ

או התקשרו עכשיו

רטיבות קפילארית – הבנת הבעיה 

לחות קפילארית, הידועה גם בשם לחות נימית או לחות עולה, היא בעיה שכיחה המתרחשת כאשר מים (בדרך כלל מים כלואים או מים עומדים בשל נזילה או הצפה) מחלחלים לקירות דרך הנקבוביות והנימים במבנה הקיר. דבר זה יכול להוביל למגוון תסמינים, כולל רטיבות בקירות, התנפחויות, התקלפות הקיר, קילוף צבע, צמיחת עובש וריחות מעופשים. רטיבות קפילרית היא בעיה חמורה שעלולה להתפשט ולגרום נזק משמעותי לקירות הבית ולמבנה אם לא בודקים אותה. לכן ישנה חשיבות להבין את התסמינים, והבעיות הקשורות ללחות קפילארית, מדוע זה קורה, כיצד לתקן זאת, והחשיבות של איתור מקור הנזילה לפני ייבוש הרטיבות.

סימפטומים של התהוות רטיבות קפילארית

אחד התסמינים הברורים ביותר של לחות קפילארית או לחות נימית היא רטיבות בקירות או סימני "התנפחות" בקיר. זה יכול להתבטא ככתמי מים, צבע מתקלף או שינוי צבע על הקירות. זה יכול לקרות בחלקים שונים של הבניין או הבית, אבל זה נפוץ יותר במקומות קרובים לחדרים רטובים ומרפסות, במרתפים, בחללים הקרובים לנקודות מים ובמפלס התחתון של הבניין. סימפטום נפוץ נוסף הוא גידול עובש, שעלול לגרום לריחות עבשים ועלול להוביל לבעיות בריאותיות, כגון בעיות נשימה ואלרגיות. כמו כן, לחות קפילארית עלולה להוביל לנזקים מבניים כמו עץ ​​נרקב, היחלשות בסיס המבנה ואפילו גידול של חיידקים מזיקים.

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות וקבלת הצעת מחיר בנוגע לטיפול ברטיבות התקשרו עכשיו:

050-995-9115 | 072-371-9094


בעיות נפוצות הכרוכות ברטיבות קפילארית

רטיבות קפילארית עלולה לגרום למגוון של בעיות, כולל נזק מבני וצמיחת עובש. נזק מבני עלול להתרחש כתוצאה מחדירת מים לקירות אשר גורמים לחומרים להירקב ולהיחלש. בנוסף, צמיחת עובש עלולה לגרום לבעיות בריאותיות כמו בעיות נשימה ואלרגיות ויכולה גם להוביל לכתמים מכוערים וריחות שליליים. במידה והעניין לא מטופל, הדבר יכול אף להוביל לפגיעה בערך הנכס. יתר על כן, לחות נימית עלולה להקשות על חימום או קירור בניין, מה שמוביל לעלייה בהוצאות האנרגיה. זה יכול לגרום להגדלת חשבונות החשמל וירידה ביעילות האנרגיה.

 

מדוע נגרמת רטיבות קפילארית

רטיבות קפילארית יכולה לקרות מכמה סיבות. ברוב המקרים, הבעיה נגרמת מנזילות בצנרת או כשל במערכות הניקוז אשר כתוצאה מהם מים מגיעים לקיר ונספגים בו. כמו כן, אחת הסיבות הנוספות השכיחות היא היעדר איטום מתאים בעת בניית הבניין. זה יכול לקרות במבנים ישנים יותר אשר נבנו בטכנולוגיה וחומרים פחות מתקדמים אולם הדבר יכול להופיע גם בשל ליקויי בנייה ואיכות בניה נמוכה. ניקוז לקוי או חוסר דירוג מתאים סביב המבנה עלולים גם הם לגרום ללחות נימית. זה קורה לעתים קרובות כאשר הבניין ממוקם באזור סמוך למקורות מים.

 

כיצד נטפל במצב של רטיבות קפילארית

תיקון רטיבות קפילארית דורש תהליך רב שלבי הכולל:

זיהוי מקור הבעיה – הצעד הראשון הוא לזהות את מקור הבעיה. בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים אנו עושים שימוש במגוון כלים שונים, אשר מטרתם להביא לאיתור מהיר, מקצועי ואיכותי וללא שבירת קירות והריסה. אמצעים אלו כוללים בין היתר, מדי לחות, מצלמות הדמיה תרמית בשיטת אינפרה אדום, וציוד הזרקה מיוחד.

עיצוב פתרון מותאם – על המומחה של החברה להתאים את הפתרון לפי מקור הבעיה, בהתאם להיקף הנזק שנגרם והתפשטות הרטיבות על גבי הקיר ובאופן שיתאים לנתונים הספציפיים של הנכס (לדוגמא אם קיים פרקט עץ, קירות מיוחדים עם טפטים ועוד). בחברתנו, תחילה אנו מתכננים את הפתרון, משקפים אותו ללקוח ורק לאחר מכן מתחילים ליישם את הפתרון הדרוש.

יישום הפתרון – הפתרון יכול לכלול הזרקת תמיסת איטום לקירות, התקנת מערכת ניקוז או התקנת שואבים מיוחדים להוצאת המים הכלואים במבנה או מתחת לריצוף. צוות המומחים שלנו משתמש בטכנולוגיה ובציוד חדישים על מנת להבטיח שהפתרון יהיה יעיל ועמיד לאורך זמן וכדי להחזיר את הנכס שלכם לקדמותו במהירות האפשרית ובאופן היעיל ביותר. בנוסף, הצוות שלנו יציע גם אמצעי מניעה כמו התקנת מחסום רטיבות למניעת חלחול מים לתוך הקירות ותחזוקת מערכות הניקוז למניעת בעיות עתידיות. חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מתמחה ביישום הפתרונות באופן שאינו דורש מכם לשבור קירות, להיכנס לשיפוצים, רעש ולכלוך. בסיום תיקון מקור הנזילה אנו כמובן נפעל לייבוש הקיר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים (כגון מפזרי חום, מפוחי אוויר, סופחי לחות, מכונות ייעודיות לייבוש וכו') וכן לתיקון הקיר והחזרתו למצבו הפיזי התקין.

החשיבות באיתור מקור הנזילה

איתור מקור הנזילה הוא קריטי לפני ייבוש הרטיבות. ללא זיהוי מקור הבעיה, לא ניתן לייבש את הרטיבות הקפילארית שבקיר ולמנוע נזקים נוספים. המומחים של חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים משתמשים במגוון ציוד טכנולוגי מתקדם ושיטות מקצועיות מתקדמות אותן הם רוכשים בהסמכות מקצועיות, לצורך איתור מקור הנזילה. בין היתר אנו מתשמשים מדי רטיבות, מצלמות הדמיה תרמית, גלאי גז, ציוד הזרקה מיוחד ועוד. הניסיון, הידע והמקצועיות של המומחים של חברתנו, מבטיחים שהבעיה תטופל במקורה ושהפתרון יהיה מותאם לצרכים הספציפיים של הבית השלכם. ראו כאן מידע נוסף בנוגע לעבודת איתור נזילה.

אריאל – פתרונות טכנולוגיים לבניין

אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין הנה חברת מומחים לפתרון בעיה של רטיבות קפילארית. במידה וזיהיתם רטיבות זו על פי אחד מהסימנים שתיארנו לעיל, אל תהססו ליצור קשר לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מצדכם ואנו נבחן את הממצאים ונשמח לייעץ לכם.  

אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין הינה מהחברות המובילות והמקצועיות בישראל בכל הנוגע לאיתור נזילות ובעיות צנרת ולתיקון בעיות רטיבות. יש לנו צוות של מומחים מיומנים ומנוסים העושים שימוש בטכנולוגיה וציוד טנולוגי חדיש ומתקדם על מנת לאתר את מקור הבעיה ולתכנן פתרון מותאם אישית שיתאים לצרכים הספציפיים של הדירה שלכם. הצוות שלנו מסור ומחוייב למתן שירות באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על תיקון התקלה בצורה היעילה והחסכונית ביותר. כמו כן, אנו מציעים אמצעים למניעת חזרת התקלה ומניעת בעיות עתידיות. עם השירות המקצועי והאמין שלנו, אתה יכול לסמוך על כך שהדירה שלכם יהיה נקי מלחות או רטיבות קפילרית והנזקים הנלווים.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וקבלת הצעת מחיר בנוגע לטיפול ברטיבות התקשרו עכשיו:

050-995-9115 | 072-371-9094


					

איתור הנזילה שלנו כולל את הבדיקות הבאות:

מצלמה תרמית

איתור מקור כשלי נזילות ורטיבות באמצעות שימוש בצילום תרמי מתקדם

סיבים אופטיים

צילום וסריקה של הצנרת באמצעות רובוט וסיבים אופטיים

לחץ מים

בדיקת לחץ וכשלים בצנרת אספקת מים ע"י ציוד ייעודי

בדיקת לחות

בדיקת לחות נסתרת ע"י מד לחות דיגיטלי

בדיקת אטימות צנרת

בדיקת תקינות צנרת וקופסאות ביקורת ע"י בלונים פניאומטיים

איתור בגז

איתור נזילות ואיתור תוואי צנרת ע"י חיישן גז ידידותי לסביבה

זכרו, הרטיבות עלולה לפגוע במבנה, בערכו ובבריאותכם. מאתר נזילות מקצועי, מנוסה ואמין יכריע את טיב והצלחת איתור הנזילה, ואת איכות דוח המומחה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולייעוץ מקצועי עם מומחה מחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים
חייגו עכשיו > 072-3719094  או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו
מידע שעשוי לעניין אותך
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מה מיחד אותנו?

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

שירות מעולה

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עוברים הכשרות מקצועיות באופן שוטף ומגיעים מעולם הבניה. אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של הלקוח הפרטי ,המוסדי, הקבלן וועדי הבתים.

ממליצים עלינו
Call Now Button072-3719094 דילוג לתוכן