072-3719094

מדידת לחץ מים לאיתור נזילה

תוכן עניינים
מד לחץ מים, מדידת לחץ מים, בדיקת לחץ מים, איתור נזילה
אריאל - פתרונות טכנולוגיים לבניין

מדידת לחץ מים – שלב מכריע באיתור נזילות

נזילת מים עלולה להיות בעיה רצינית עבור בעלי בתים ובעלי נכסים. לא רק שהדבר יכול להוביל לתיקונים יקרים, כאב ראש ולבזבוז זמן ומשאבים, אלא שהוא גם יכול לגרום נזק למבנה ולבית שלכם ואף לעודד את הצמיחה של עובש וטחב, בעיות שיהיה קשה מאוד להיפטר מהן לאחר מכן. כדי למנוע בעיות אלו, חשוב לאתר ולתקן נזילות מים בהקדם האפשרי, מיד עם התעורר החשש ועוד לפני שרואים סימנים ברורים שכן נזילות רבות הן סמויות מהעין. אחד השלבים המרכזיים באיתור נזילות מים הוא מדידת לחץ המים בבית. חשוב להבין מדוע וכיצד מודדים את לחץ המים, חשיבות הפעולה, השלבים לבדיקה זו, הטכנולוגיה הקשורה בה, שכן לחברתנו ניסיון רב ומיומנות בעבודות איתור נזילות מים.

לנו באריאל פתרונות טכנולוגיים, ניסיון רב בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות לאיתור נזילות הדורשות שימוש בציוד מיוחד כדי למנוע הריסה ושבירה של הקירות והריצוף בבית. צוות המומחים שלנו משתמש במצלמות מיוחדות ובטכנולוגיית סיבים אופטיים מתקדמים כדי לקבל הבנה מפורטת של מצב הנכס והרטיבות הסמויה או הגלויה. דבר זה מאפשר לנו לזהות כל דליפה או נזק אפשרי, עם מינימום הפרעה והרס למבנה שלכם ולשגרת חייכם. 

מדוע למדוד את לחץ המים?

לחץ מים הוא בעצם הכוח שמעביר מים דרך מערכת האינסטלציה של הבית שלכם. מדידת לחץ מים היא שלב חשוב באיתור נזילות מים מכיוון שלחץ מים נמוך יכול להיות אחד הסימנים לנזילה קיימת. כאשר יש נזילה, המים "בורחים" דרך מקור הכשל, ולכן זרימת המים אינה שלמה, מה שגורם לירידה בלחץ המים. מדידת לחץ מים יכולה לעזור לכם לזהות נזילה בשלב מוקדם, לפני שהיא גורמת לנזק משמעותי, ומפה חשיבותה ויעילותה.

מדידת לחץ המים יכולה לסייע בזיהוי מקור נזילת המים במערכת האינסטלציה. אם יש ירידה פתאומית בלחץ המים, הדבר יכול להעיד על דליפה במערכת. מדידת לחץ המים לפני ואחרי מתקן מסוים, כגון אסלה או ברז, יכולה לסייע בקביעה אם יש נזילה במתקן זה. בנוסף, מדידת לחץ המים בזמנים שונים של היום יכולה לסייע בזיהוי דליפות שעלולות להתרחש רק בזמנים מסוימים, כגון כאשר השימוש במים גבוה.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

כיצד מבצעים את בדיקת לחץ המים?

אחד ההיבטים המרכזיים של טיפול יעיל בבעיות נזילות מים הוא זיהוי מדויק של מקור הבעיה. כאן נכנסת לתמונה המומחיות והטכנולוגיה של חברה כמו אריאל פתרונות טכנולוגיים. לכן, ראשית אנו נפעל לאבחון מקור הבעיה, כדי לקבל תמונה מדוייקת ככל הניתן של מקור הבעיה.  

כדי למדוד לחץ מים, אנו נשתמש במד לחץ ייעודי. את מד הלחץ יהיה צורך לחבר לברז חיצוני או לברז אמבט כביסה למשל. ראשית, יש לכבות את כל המכשירים והברזים המשתמשים במים בתוך הבית או המערכת הרלבנטית. לאחר מכן, נפתח את הברז שאליו מחובר מד הלחץ וניתן לו לפעול למשך מספר שניות כדי לנקות את האוויר בצינורות. לאחר שהברז פועל במשך כמה שניות, ניקח קריאה ממד הלחץ ונבדוק האם הלחץ במד הלחץ הינו בטווח המומלץ והראוי. אם הלחץ נמוך מהלחץ הנדרש, זה יכול להיות אינדיקציה לדליפה.

כלומר, מדידת לחץ המים היא תהליך פשוט יחסית שניתן לעשות באמצעות מד לחץ, ולנוחיותכם נסכם את השלבים הכלליים שיש לבצעם:

1. כבה את כל המכשירים שצורכים מים, כולל מכונות כביסה, מדיחי כלים וכיוצ"ב.

2. מצא את שסתום סגירת המים הראשי וכבה אותו.

3. מצא את הצינור (ברז חיצוני) הקרוב ביותר לשסתום סגירת המים הראשי והצמד את מד הלחץ.

4. הפעל את המים באיטיות ורשום את קריאת הלחץ על המד.

5. כבה את המים והסר את מד הלחץ.

כלי נוסף שחברת איתור נזילות מקצועית עושה שימוש בו במקביל למד לחץ המים הוא סריקה בשיטת אינפרא אדום, שיכולה לספק תצוגה מפורטת יותר של המבנה ולעזור לנו לזהות אזורים בעייתיים פוטנציאליים שאולי אינם גלויים לעין בלתי מזוינת. הדבר יכול להיות שימושי במיוחד בזיהוי בעיות עם נזילה קיימת, סדקים או סוגים אחרים של נזק בצנרת או במבנה. כלי נוסף הוא צילום 360 של הצנרת על מנת לשלול אפשרות לנזק או כשלים בתוך הצנרת דרכם חודרים המים. חברתנו מובילה בסריקת צנרת ותיקון צנרת מתוך הצנרת ללא כל הרס לקירות.

בדיקת אלו נעשות כמובן בד בבד לביצוע בדיקות חזותיות מסורתיות, כגון בדיקה ויזואלית של המבנה והאזורים הסובבים אותה לאיתור סימני נזק או בלאי ואיתור מקורות הנזילה.  

בסופו של דבר, השילוב של כלים טכנולוגיים חדשניים, צוות מומחים ומחויבות לשביעות רצון הלקוחות הופכים את החברה שלנו לבחירה הטובה ביותר עבור אלפי הלקוחות שלנו, לטיפול בבעיות נזילות מים, וגם אלו הדורשות בדיקת לחץ מים. בין אם אתם מתמודדים עם נזילה קטנה או בעיה נרחבת יותר, אתם יכולים לסמוך על אריאל פתרונות טכנולוגיים שתבצע את העבודה במיומנות רבה, ביעילות ובטכנולוגיה ללא הרס (כגון שבירה של קירות וריצוף), ותספק שקט נפשי והגנה מפני נזקי מים עתידיים.

הטכנולוגיה הקשורה למדידת לחץ מים

כפי שציינו, בחברתנו אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת למדידת לחץ מים ואיתור נזילות מים. צוות המומחים שלנו משתמש בציוד הטוב ביותר הקיים כדי למדוד במדויק את לחץ המים ולזהות נזילות, רטיבויות ובעיות אינסטלציה אחרות. אנו משתמשים בשיטות לא פולשניות, כמו מכשירי האזנה אקוסטיים ומצלמות אינפרא אדום, כדי לאתר נזילות מבלי לגרום נזק לביתכם. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לנו לספק זיהוי מהיר ומדויק, כך שנוכל לתקן עבורכן במהירות כל בעיה ולמנוע נזק נוסף.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

למה לבחור בחברה שלנו למדידת לחץ מים וזיהוי נזילות?

מדידת לחץ מים דורשת שימוש בציוד וטכנולוגיה מיוחדים, וחברתנו משתמשת בכלים העדכניים והמתקדמים ביותר על מנת להבטיח תוצאות מדויקות עבורכם. המומחים של אריאל פתרונות טכנולוגיים משתמשים במדדי לחץ דיגיטליים למדידת לחץ מים, המספקים קריאה מדויקת יותר ממדדים אנלוגיים מסורתיים. למדידים דיגיטליים אלה יש רמת דיוק גבוהה יותר והם מועדים פחות לשגיאות הנגרמות על ידי רעידות או שינויי טמפרטורה.

לחברתנו ניסיון של שנים במדידת לחץ מים ואיתור נזילות מים. צוות המומחים שלנו משתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי למדוד במדויק את לחץ המים ולזהות נזילות, גלויות וסמויות, רטיבויות, כשלים במערכת ושלל בעיות אינסטלציה אחרות. אנו מתחייבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר האפשרי ולוודא שבבית שלך אין נזילות מים וכשלי אינסטלציה אחרים שיש בהם לגרום לרטיבויות. אנו גאים באיכות העבודה שלנו, בהמלצות החמות של אלפי הלקוחות שלנו, ושואפים לעלות על הציפיות בכל עבודה אליה אנו מוזמנים, בין אם מדובר בלקחות פרטיים, עסקיים, קבלניים או גופים ציבוריים.

יש לזכור כי ישנה חשיבות גדולה למתן פתרון איכותי לנזילה או לרטיבות. נזילת מים, בין אם בבית ובין אם בעסק, עלולה לגרום לנזק משמעותי למבנה ולסביבתו. על ידי הבנת הסיבות, ההשלכות והפתרונות לדליפת מים, אתם יכולים לנקוט באמצעים יזומים למניעת נזקי מים לביתכם.

לחברתנו הניסיון והמיומנות בשימוש בטכנולוגיית האינפרא אדום, התרמית, הרובוטית ושאר הכלים הנוספים, האופטיים והאחרים, על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, ללא הרס וללא הפרעה. צוות המקצוענים שלנו מצויד בידע וברובוטים ייעודיים ובמצלמות הסיבים האופטיים המתקדמות ביותר לגישה, בחינה, טיפול ותיקון בנזילות, רטיבויות, צנרת ונזקי מים, גם במרפסות, חדרי אמבטיה, גגות ובאזורים שהגישה אליהם מוגבלת.  

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות:

072-3719094

 

פתרון לטווח ארוך

פתרונות אינסטלציה מתקדמים ממלאים תפקיד חשוב בהבטחת פעילותו התקינה של הבית או הבניין. לפיכך, חיוני מאוד לתחזק את מערכת האינסטלציה בביתכם על מנת למנוע בעיות כלשהן. הטכנולוגיה המתקדמת בה אנו עושים שימוש בבדיקה, תיקון ותחזוקה של מערכת האינסטלציה מספקת לכם פתרונות ארוכי-טווח, אשר עבודות מ"דור קודם" לא היו מסוגלות להציע לכם. איתור מקור הכשל, הבעיה או הנזילה בצורה מדוייקת ומקיפה מאפשר וודאות כי מקור התקלה אכן אותר וחוסך "הפתעות" בהמשך וטיפולים נוספים ומתמשכים.

כמו כן, בעבודת איתור ובחינה של הצנרת באמצעים מתקדמים ומדויקים כמו הסיב האופטי, מצטמצם משמעותית הסיכון לפגיעה בצנרת תוך כדי ביצוע העבודה, דבר העוזר לצמצם מצב של עבודות נוספות ובלתי צפויות במהלך התיקון או העבודה.

כיום קיימות טכנולוגיות מתקדמות רבות לפתרונות לנזילות ורטיבויות שיכולות לסייע בפתרון בעיות במהירות וביעילות, אשר אנו באריאל פתרונות טכנולוגיים מתמחים בהם ומיומנים בהם. מציפוי צנרת דרך תיקון הצנרת ללא שבירת הקירות והריצוף ועד לאיתור נזילות במצלמה תרמית, טכנולוגיות מתקדמות לפתרונות נזילה ורטיבות מסייעות לנו לחולל מהפכה של ממש באופן הטיפול בבעיות הרטיבות של לקוחותינו. טכנולוגיות אלו מספקות פתרונות יעילים, חסכוניים ולא פולשניים לבעיות אינסטלציה ורטיבות, מה שהופך אותן לבחירה פופולרית עבור לקוחותינו, בעלי בתים, וועדי בתים, קבלנים ובעלי נכסים מסחריים.

זמינים עבורכם ומספקים תוצאות בתוך זמן קצר

אנו מבינים את החשיבות של שירות מהיר ויעיל, ולכן אנו מציעים שירותי חירום לאיתור נזילות מים. אנו מבינים שדליפות יכולות להתרחש בכל עת, והטכנאים שלנו זמינים מסביב לשעון כדי לספק פתרונות מהירים ויעילים לכל בעיית נזילת מים.

אחד היתרונות המרכזיים של טכנולוגיות מתקדמות לפתרונות אינסטלציה הוא יכולתן לספק תוצאות מדויקות ביותר תוך זמן קצר. לדוגמה, בטכנולוגיית סיבים אופטיים, חברתנו יכולה  לבדוק את הצנרת במהירות וביעילות, תוך הפרעה מינימלית (אם בכלל) לשימוש בנכס. דבר זה חוסך כמובן בזמן וכסף בהשוואה לשיטות מסורתיות הדורשות חפירה ושיבוש חיי בני הבית.

יתרון נוסף של טכנולוגיות אלו הוא יכולתן לזהות בעיות לפני שהן הופכות לרציניות יותר. לדוגמה, באמצעות חיישנים וכלי ניטור אחרים, אנו מאתרים נזילות ובעיות אחרות בצנרת ובמערכות האינסטלציה הרבה לפני שהן הופכות לבעיות גדולות ולכאב ראש אמיתי, הצורך ממכם בזבוז זמן, התעסקות עם בעלי מקצוע וכסף רב. יתרה מכך, זיהוי מוקדם זה יכול לסייע במניעת נזקי מים, להפחית את הצורך בתיקונים.

מדוע לבחור בנו לאיתור נזילה וכשלי אינסטלציה?

אם גם אתם רוצים ליהנות מיתרונות הטכנולוגיות המתקדמות לפתרונות לבעיות נזילה ורטיבות, חשוב לבחור בחברה מוכרת ומנוסה, הבקיאה בהתקדמות הטכנולוגית האחרונה בתחום. אריאל פתרונות טכנולוגיים הינה מהחברות המובילות בישראל לפתרונות לכשלי אנסטלציה, איתור נזילות ושיקום נזקי מים הממנפת את הטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק את השירותים והמוצרים האיכותיים ביותר ללקוחותינו. עם שנים של ניסיון ומחויבות למצוינות, אריאל פתרונות טכנולוגיים היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בשוק של היום, ישנן חברות רבות ושונות המציעות שירותי איתור נזילה ורטיבות. עם זאת, לא כל החברות הללו שוות מבחינת האיכות, הידע, המקצועיות והניסיון שלהן, ולא כולם בעלי המומחיות וההסמכה כפי שחברתנו מומחית באיתור ותיקון נזילות מים ורטיבות. החברה שלנו בולטת מעל שאר החברות בגלל המחויבות שלנו לאיכות, מקצועיות והטכנולוגיה המתקדמת בה אנו עושים שימוש, הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור קבלנים והשוק המוסדי. בין יתר הסיבות מדוע כדאי לבחור דווקא בחברה שלנו לזיהוי נזילות מים ושיקום נזקי מים, ניתן למנות:

ניסיון: חברתנו מספקת שירותי איתור נזילות מים ורטיבות מים ותיקוני כשל אינסטלציה מזה שנים רבות, ויש לנו צוות של מומחים מנוסים בעלי הידע והמומחיות הדרושים לאיתור מהיר ומדויק של נזילות מים. בין אם מקור התקלה הוא בגג, בחדר האמבטיה, במרפסת או בכל מקום אחר בבית, לצוות שלנו יש את הכישורים והמכשור הדרושים כדי לבצע את העבודה.

טכנולוגיה מתקדמת: אנו בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין משתמשים בציוד וטכנולוגיה חדישים לאיתור נזילות מים, כולל מצלמות אינפרא אדום, סיבים אופטיים וחיישנים מיוחדים. ציוד זה מאפשר לנו לזהות במהירות ובדייקנות את מקור הנזילה, גם אם היא ממוקמת מאחורי קירות, מתחת לריצוף או במקומות שקשה להגיע אליהם – והכל ללא שבירת קירות או ריצוף וללא כל הרס. הטכנולוגיה הזו לא רק מהירה יותר, אלא שהיא גם מדויקת יותר משיטות מסורתיות.

מקצועיות: הצוותים שלנו מקצועיים, בעלי הכשרה והסמכה בתחום, אדיבים ובעלי ידע רב. הם יקדישו זמן להסביר לכם את הבעיה, יראו לכם היכן נמצאת הנזילה ויסבירו את הצעדים שצריך לנקוט כדי לתקן אותה. אתם יכולים לסמוך על הצוותים שלנו שיבצעו את העבודה כמו שצריך.

איכות השירות: אנו גאים באיכות השירותים שלנו, ואנו מחויבים לספק ללקוחותינו את החוויה הטובה ביותר האפשרית. בין אם אתם זקוקים לתיקון פשוט או החלפה מלאה של הצינורות שלכם, הצוותים שלנו יעבדו במהירות וביעילות כדי לבצע את העבודה, והם ישאירו את ביתכם נקי ומסודר בסיום.

אנו בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מבינים את חומרת הבעיות הקשורות ברטיבויות, נזילות ותקלות צנרת וכשלי אינטסלטציה, ואנו מחויבים לספק את הפתרון הטוב ביותר לאיתור ולתיקון הבעיה, בין אם מדובר בתיקון מקומי ובין אם מדובר בהחלפת רכיבים. עם צוות המומחים שלנו והטכנולוגיה החדישה ביותר, אתם יכולים להיות רגועים שבעיית הרטיבות, הנזילה או האיטום שלכם תטופל באופן המקצועי ביותר, היעיל ביותר והחסכוני ביותר ושיהיה לכם שקט נפשי. הצוות שלנו תמיד יעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

אריאל – מגוון פתרונות בטכנולוגיה מתקדמת לנזילות ורטיבויות 

בכל הנוגע לבעיות רטיבות ונזילות, הגישה של אריאל פתרונות טכנולוגיים היא מקיפה, חדשנית וחסכונית. הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, הטכניקות המיוחדות והמחויבות שלנו למציאת שורש הבעיה מבדילות אותנו מחברות אחרות לטיפול ברטיבות ובנזילה ורק חברה כמו שלנו יכולה לחסוך לכם עלויות ניכרות במצב כזה. אריאל פתרונות טכנולוגיים תזהה את הפיתרון הנכון והאיכותי ביותר עבורכם, במינימום הפרעות ויעילות מירבית, תוך חיסכון בעליות. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר מומחים בזיהוי וטיפול בבעיות הללו.

בבחירת החברה שלנו לזיהוי נזילות מים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר האפשרי, במחיר תחרותי. המחויבות שלנו לאיכות, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת מייחדת אותנו מהשאר, ואנו בטוחים שתהיו מרוצים לחלוטין מהשירות שאנו מספקים.

בנוסף, אנו גאים בשירות הלקוחות והשקיפות שלנו. אנו נעדכן אתכם בכל שלב, מהבדיקה הראשונית ועד התיקונים הסופיים, ונעבוד אתכם על מנת ליצור תוכנית מותאמת אישית המתאימה לצרכים ולתקציב הספציפיים שלך. עם אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים בכך שאתם מקבלים את הפתרון הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר לבית או לעסק שלכם. אנו כאן עבורכם.

 

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת "אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין" ללא עלות?
חייגו עכשיו > 072-3719094 050-9959115 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

השירותים שלנו
מידע שעשוי לעניין אותך
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מה מיחד אותנו?

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

שירות מעולה

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עוברים הכשרות מקצועיות באופן שוטף ומגיעים מעולם הבניה. אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של הלקוח הפרטי ,המוסדי, הקבלן וועדי הבתים.

ממליצים עלינו
Call Now Button072-3719094 דילוג לתוכן