072-3719094

איטום גמיש בחדר האמבטיה ובמרפסת

תוכן עניינים
איטום, בעיות איטום, רטיבות, נזילת מים, נזילה מהגג, רטיבות מהגג
אריאל - פתרונות טכנולוגיים לבניין

איטום גמיש – חשיבות והשלכות עבודה לקויה

נזילת מים היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתן נתקלים בעלי בתים, במיוחד באזורי המקלחת, האמבטיה והמרפסת. מניסיוננוף, אחד הגורמים העיקריים לנזילת מים ולרטיבות הוא איטום לא תקין. לכן, ובכדי להימנע ממקרים כגון אלו, יש להבין את חשיבות האיטום וההשלכות של עבודה לקויה בהיבט של נזילת מים. בפרט, כדאי להכיר את השלבים העיקריים בעבודה זו, את הטכנולוגיה הקשורה באיתור הנזילות הקשורות באיטום זה, שכן לאריאל פתרונות טכנולוגיים יש ניסיון רב ומיומנות בעבודות איתור נזילות מים במקרים אלו.

לנו באריאל פתרונות טכנולוגיים, ניסיון רב בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות לאיתור נזילות ורטיבות הדורשים שימוש בציוד מיוחד כדי למנוע הריסה ושבירה של הקירות והריצוף בבית. צוות המומחים שלנו משתמש במצלמות תרמיות ובטכנולוגיית סיבים אופטיים מתקדמים כדי לקבל הבנה מפורטת של מצב הנכס והרטיבות הסמויה או הגלויה. דבר זה מאפשר לנו לזהות כל רטיבות או נזק אפשרי, ללא הרס למבנה שלכם ובמינימום הפרעה לשגרת חייכם. 

חשיבות האיטום הגמיש

איטום באמצעות חומר איטום גמיש הוא תהליך של איטום רווחים או סדקים במשטח שונים ובחיבוריהם, כגון במקלחת, בחדר האמבטיה, במטבח או במרפסת. ישנם סוגים רבים ושונים של איטום גמיש עמיד למים, והוא יכול להיות עשוי מחומרים שונים כמו סיליקון, אקריליק או לטקס. האיטום משמש למילוי מרווחים, לדוגמא בין אריחים, בין אריחים לנקודות ניקוז, בין הכיור לקיר, בין הריצוף לקיר, או מסביב לקצוות האמבטיה או המקלחת. המטרה העיקרית של האיטום היא למנוע חדירת מים אל מתחת לפני השטח ולגרום נזק.

אזורי האמבטיה והמקלחת מועדים במיוחד לנזילת מים עקב רמות הלחות והמים הגבוהות הקיימות שם. האיטום הגמיש חשוב במיוחד באזורים החשופים למים לעתים קרובות, כגון סביב ראש המקלחת, ידיות הברז ושפת האמבטיה. איטום באזור המרפסת חיוני גם הוא למניעת נזילת מים, הן לתוך הבית והן לדירות השכנים. המרפסת חשופה בדרך כלל לפגעי מזג האוויר, כולל גשם וכיוצ"ב, ולכן מערכת האיטום בה חייבת לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. איטום נכון יכול למנוע ממים לחלחל אל מתחת לריצוף המרפסת ולגרום לנזק, למבנה שלכם (ואף ליסודותיו) ולמבנה המגורים שמתחתיו.

איטום גמיש נכון חיוני למניעת חדירת מים דרך רווחים או סדקים. ללא איטום מתאים, מים עלולים לחלחל ולפגוע בדירה, מה שיוביל לצמיחת עובש, רטיבות בקירות, מים כלואים מתחת לריצוף ואף נזק מבני. בנוסף, נזילת מים עקב איטום לקוי עלולה לגרום נזק לחיווט או למכשירי חשמל.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

השלכות איטום גמיש לקוי

חלק מההשלכות של איטום פגום כוללות: נזקי מים: איטום לקוי עלול לגרום למים לחדור דרך רווחים וסדקים במשטח אל מתחת לפני השטח, דבר שיוביל לנזקי מים במבנה הדירה שלכם, לקירות, להיקוות מים מתחת לריצוף, לעובש ופטרת ועוד.

צמיחת עובש: כאשר מים דולפים דרך רווחים או סדקים, הם יכולים ליצור סביבה לחה הגורמת לצמיחת עובש. עובש יכול להוביל לבעיות בריאותיות, במיוחד לאנשים עם אלרגיות או בעיות נשימה, מבוגרים וילדים קטנים.

נזק למערכת החשמל: נזילת מים עלולה לגרום לנזק לחיווט חשמלי או למכשירי חשמל (ולהוביל גם לחשבונות חשמל גבוהים יותר).

נזק מבני: נזקי מים עלולים להוביל לאורך זמן לנזק מבני, שעלול להיות יקר לתיקון, הרבה מעבר לעלות איתור הנזילה ותיקון כשלי האיטום.

אחד ההיבטים המרכזיים של טיפול יעיל בבעיות נזילות מים הוא זיהוי מדויק של מקור הבעיה. כאן נכנסת לתמונה המומחיות והטכנולוגיה של חברה כמו אריאל פתרונות טכנולוגיים. לכן, ראשית אנו נפעל לאבחון מקור הבעיה, כדי לקבל תמונה מדוייקת ככל הניתן של מקור הבעיה. במידה והבעיה היא בעיה באיטום אנו נאבחן זאת ונכתוב לכם דוח מפורט הכולל המלצות והנחיות לטיפול.  

השלבים בביצוע איטום גמיש

יישום של איטום גמיש בצורה נכונה דורש כמה צעדים פשוטים אך חשובים. הנה כמה שלבים שכדאי לבצע בעת איטום המקלחת, חדר האמבטיה או המרפסת שלכם:

נקו את המשטח: נקו את המשטח בעזרת חומר ניקוי מתאים והניחו לו להתייבש היטב לפני האיטום. במידה וישנן שאריות לכלוך (כגון שאריות רובה וכו') נקו אותן היטב.

בחרו את האיטום הנכון: חשוב מאוד לבחור את האיטום המתאים למשטח שלך. חומרים סיליקונים או אקריליים הינם בחירה פופולרית מכיוון שהם עמיד למים וגמישים ואולם יש להתייעץ עם בעל מקצוע מתאים לפני רכישה ויישום של החומר כדי להיות בטוחים שאתם משתמשים בחומר המתאים לסוג הבעיה, סוג המשטח עליו מיישמים את החומר וכן מאפייני הסביבה (חדרים רטובים וכו').

חותכים את קצה צינור שפורפורת האיטום: חותכים את קצה צינור האיטום בזווית מתאימה לגודל הרצוי של הרווח שעלינו למלא.

מרחו את האיטום: החלו את האיטום בזרם יציב ומתמשך, והקפידו למלא את הפער לחלוטין.

החלק את האיטום: השתמש בכלי איטום או באצבע רטובה כדי להחליק את האיטום לתוך הרווח. חשוב לוודא שאין רווחים או בועות.

 

בחברתנו אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לאיתור בעיות איטום ואיתור נזילות מים. צוות המומחים שלנו משתמש בציוד הטוב ביותר הקיים כדי לאבחן במדויק את מקור הבעיה והכשל באיטום ולזהות נזילות, רטיבויות ובעיות אינסטלציה אחרות. אנו משתמשים בשיטות לא פולשניות, כמו מכשירי האזנה אקוסטיים ומצלמות אינפרא אדום וסיבים אופטיים, כדי לאתר נזילות מבלי לגרום נזק לביתכם. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לנו לספק זיהוי מהיר ומדויק, כך שנוכל לתקן עבורכן במהירות כל בעיה ולמנוע נזק נוסף.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

למה לבחור בחברה שלנו לאיתור כשלי איטום וזיהוי נזילות?

איטום כשלי איטום הינה עבודה מקצועית הדורשת שימוש בציוד וטכנולוגיה מיוחדים. חברתנו משתמשת בכלים העדכניים והמתקדמים ביותר על מנת להבטיח תוצאות מדויקות ומהירות עבורכם. המומחים של אריאל פתרונות טכנולוגיים משתמשים במגוון כלים כדי ליצור תמונה שלמה ומדויקת של הבעיה, ולא מסתפקים בשיטות מסורתיות ישנות או בשימוש במצלמה אחת בלבד.

לחברתנו ניסיון של שנים באבחון כשלי איטום ואיתור נזילות מים. צוות המומחים שלנו משתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לנתח את מצב המבנה ולזהות נזילות, גלויות וסמויות, רטיבויות, כשלים במערכת ושלל בעיות אינסטלציה אחרות. אנו מתחייבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר האפשרי ולוודא שבבית שלך אין נזילות מים וכשלי איטום כגון ליקויים ביישום חומר איטום גמיש שיש בהם לגרום לרטיבויות. אנו גאים באיכות העבודה שלנו, בהמלצות החמות של אלפי הלקוחות שלנו, ושואפים לעלות על הציפיות בכל עבודה אליה אנו מוזמנים, בין אם מדובר בלקחות פרטיים, עסקיים, קבלניים או גופים ציבוריים.

יש לזכור כי ישנה חשיבות גדולה למתן פתרון איכותי לנזילה או לרטיבות. נזילת מים, בין אם בבית ובין אם בעסק, עלולה לגרום לנזק משמעותי למבנה ולסביבתו. על ידי הבנת הסיבות, ההשלכות והפתרונות לדליפת מים, אתם יכולים לנקוט באמצעים יזומים למניעת נזקי מים לביתכם.

לחברתנו הניסיון והמיומנות בשימוש בטכנולוגיית האינפרא אדום, התרמית, הרובוטית ושאר הכלים הנוספים, האופטיים והאחרים, על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, ללא הרס וללא הפרעה. צוות המקצוענים שלנו מצויד בידע וברובוטים ייעודיים ובמצלמות הסיבים האופטיים המתקדמות ביותר לגישה, בחינה, טיפול ותיקון בנזילות, רטיבויות, צנרת ונזקי מים, גם במרפסות, חדרי אמבטיה, גגות ובאזורים שהגישה אליהם מוגבלת.  

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות:

072-3719094

 

פתרון לטווח ארוך

פתרונות אינסטלציה מתקדמים ממלאים תפקיד חשוב בהבטחת פעילותו התקינה של הבית או הבניין. לפיכך, חיוני מאוד לתחזק את מערכת האינסטלציה בביתכם על מנת למנוע בעיות כלשהן. הטכנולוגיה המתקדמת בה אנו עושים שימוש בבדיקה, תיקון ותחזוקה של מערכת האינסטלציה מספקת לכם פתרונות ארוכי-טווח, אשר עבודות מ"דור קודם" לא היו מסוגלות להציע לכם. איתור מקור הכשל, הבעיה או הנזילה בצורה מדוייקת ומקיפה מאפשר וודאות כי מקור התקלה אכן אותר וחוסך "הפתעות" בהמשך וטיפולים נוספים ומתמשכים.

כמו כן, בעבודת איתור ובחינה של הצנרת באמצעים מתקדמים ומדויקים כמו הסיב האופטי, מצטמצם משמעותית הסיכון לפגיעה בצנרת תוך כדי ביצוע העבודה, דבר העוזר לצמצם מצב של עבודות נוספות ובלתי צפויות במהלך התיקון או העבודה.

כיום קיימות טכנולוגיות מתקדמות רבות לפתרונות לנזילות ורטיבויות שיכולות לסייע בפתרון בעיות במהירות וביעילות, אשר אנו באריאל פתרונות טכנולוגיים מתמחים בהם ומיומנים בהם. מציפוי צנרת דרך תיקון הצנרת ללא שבירת הקירות והריצוף ועד לאיתור נזילות במצלמה תרמית, טכנולוגיות מתקדמות לפתרונות נזילה ורטיבות מסייעות לנו לחולל מהפכה של ממש באופן הטיפול בבעיות הרטיבות של לקוחותינו. טכנולוגיות אלו מספקות פתרונות יעילים, חסכוניים ולא פולשניים לבעיות אינסטלציה ורטיבות, מה שהופך אותן לבחירה פופולרית עבור לקוחותינו, בעלי בתים, וועדי בתים, קבלנים ובעלי נכסים מסחריים.

זמינים עבורכם ומספקים תוצאות בתוך זמן קצר

אנו מבינים את החשיבות של שירות מהיר ויעיל, ולכן אנו מציעים שירותי חירום לאיתור נזילות מים. אנו מבינים שדליפות יכולות להתרחש בכל עת, והטכנאים שלנו זמינים מסביב לשעון כדי לספק פתרונות מהירים ויעילים לכל בעיית נזילת מים.

אחד היתרונות המרכזיים של טכנולוגיות מתקדמות לפתרונות אינסטלציה הוא יכולתן לספק תוצאות מדויקות ביותר תוך זמן קצר. לדוגמה, בטכנולוגיית סיבים אופטיים, חברתנו יכולה  לבדוק את הצנרת במהירות וביעילות, תוך הפרעה מינימלית (אם בכלל) לשימוש בנכס. דבר זה חוסך כמובן בזמן וכסף בהשוואה לשיטות מסורתיות הדורשות חפירה ושיבוש חיי בני הבית.

יתרון נוסף של טכנולוגיות אלו הוא יכולתן לזהות בעיות לפני שהן הופכות לרציניות יותר. לדוגמה, באמצעות חיישנים וכלי ניטור אחרים, אנו מאתרים נזילות ובעיות אחרות בצנרת ובמערכות האינסטלציה הרבה לפני שהן הופכות לבעיות גדולות ולכאב ראש אמיתי, הצורך ממכם בזבוז זמן, התעסקות עם בעלי מקצוע וכסף רב. יתרה מכך, זיהוי מוקדם זה יכול לסייע במניעת נזקי מים, להפחית את הצורך בתיקונים.

מדוע לבחור בנו לאיתור נזילה וכשלי אינסטלציה?

אם גם אתם רוצים ליהנות מיתרונות הטכנולוגיות המתקדמות לפתרונות לבעיות נזילה ורטיבות, חשוב לבחור בחברה מוכרת ומנוסה, הבקיאה בהתקדמות הטכנולוגית האחרונה בתחום. אריאל פתרונות טכנולוגיים הינה מהחברות המובילות בישראל לפתרונות לכשלי אנסטלציה, איתור נזילות ושיקום נזקי מים הממנפת את הטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי לספק את השירותים והמוצרים האיכותיים ביותר ללקוחותינו. עם שנים של ניסיון ומחויבות למצוינות, אריאל פתרונות טכנולוגיים היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בשוק של היום, ישנן חברות רבות ושונות המציעות שירותי איתור נזילה ורטיבות. עם זאת, לא כל החברות הללו שוות מבחינת האיכות, הידע, המקצועיות והניסיון שלהן, ולא כולם בעלי המומחיות וההסמכה כפי שחברתנו מומחית באיתור ותיקון נזילות מים ורטיבות. החברה שלנו בולטת מעל שאר החברות בגלל המחויבות שלנו לאיכות, מקצועיות והטכנולוגיה המתקדמת בה אנו עושים שימוש, הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור קבלנים והשוק המוסדי. בין יתר הסיבות מדוע כדאי לבחור דווקא בחברה שלנו לזיהוי נזילות מים ושיקום נזקי מים, ניתן למנות:

ניסיון: חברתנו מספקת שירותי איתור נזילות מים ורטיבות מים ותיקוני כשל אינסטלציה מזה שנים רבות, ויש לנו צוות של מומחים מנוסים בעלי הידע והמומחיות הדרושים לאיתור מהיר ומדויק של נזילות מים. בין אם מקור התקלה הוא בגג, בחדר האמבטיה, במרפסת או בכל מקום אחר בבית, לצוות שלנו יש את הכישורים והמכשור הדרושים כדי לבצע את העבודה.

טכנולוגיה מתקדמת: אנו בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין משתמשים בציוד וטכנולוגיה חדישים לאיתור נזילות מים, כולל מצלמות אינפרא אדום, סיבים אופטיים וחיישנים מיוחדים. ציוד זה מאפשר לנו לזהות במהירות ובדייקנות את מקור הנזילה, גם אם היא ממוקמת מאחורי קירות, מתחת לריצוף או במקומות שקשה להגיע אליהם – והכל ללא שבירת קירות או ריצוף וללא כל הרס. הטכנולוגיה הזו לא רק מהירה יותר, אלא שהיא גם מדויקת יותר משיטות מסורתיות.

מקצועיות: הצוותים שלנו מקצועיים, בעלי הכשרה והסמכה בתחום, אדיבים ובעלי ידע רב. הם יקדישו זמן להסביר לכם את הבעיה, יראו לכם היכן נמצאת הנזילה ויסבירו את הצעדים שצריך לנקוט כדי לתקן אותה. אתם יכולים לסמוך על הצוותים שלנו שיבצעו את העבודה כמו שצריך.

איכות השירות: אנו גאים באיכות השירותים שלנו, ואנו מחויבים לספק ללקוחותינו את החוויה הטובה ביותר האפשרית. בין אם אתם זקוקים לתיקון פשוט או החלפה מלאה של הצינורות שלכם, הצוותים שלנו יעבדו במהירות וביעילות כדי לבצע את העבודה, והם ישאירו את ביתכם נקי ומסודר בסיום.

אנו בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מבינים את חומרת הבעיות הקשורות ברטיבויות, נזילות ותקלות צנרת וכשלי אינטסלטציה, ואנו מחויבים לספק את הפתרון הטוב ביותר לאיתור ולתיקון הבעיה, בין אם מדובר בתיקון מקומי ובין אם מדובר בהחלפת רכיבים. עם צוות המומחים שלנו והטכנולוגיה החדישה ביותר, אתם יכולים להיות רגועים שבעיית הרטיבות, הנזילה או האיטום שלכם תטופל באופן המקצועי ביותר, היעיל ביותר והחסכוני ביותר ושיהיה לכם שקט נפשי. הצוות שלנו תמיד יעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

אריאל – מגוון פתרונות בטכנולוגיה מתקדמת לנזילות ורטיבויות 

בכל הנוגע לבעיות רטיבות ונזילות, הגישה של אריאל פתרונות טכנולוגיים היא מקיפה, חדשנית וחסכונית. הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, הטכניקות המיוחדות והמחויבות שלנו למציאת שורש הבעיה מבדילות אותנו מחברות אחרות לטיפול ברטיבות ובנזילה ורק חברה כמו שלנו יכולה לחסוך לכם עלויות ניכרות במצב כזה. אריאל פתרונות טכנולוגיים תזהה את הפיתרון הנכון והאיכותי ביותר עבורכם, במינימום הפרעות ויעילות מירבית, תוך חיסכון בעליות. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר מומחים בזיהוי וטיפול בבעיות הללו.

בבחירת החברה שלנו לזיהוי נזילות מים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר האפשרי, במחיר תחרותי. המחויבות שלנו לאיכות, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת מייחדת אותנו מהשאר, ואנו בטוחים שתהיו מרוצים לחלוטין מהשירות שאנו מספקים.

בנוסף, אנו גאים בשירות הלקוחות והשקיפות שלנו. אנו נעדכן אתכם בכל שלב, מהבדיקה הראשונית ועד התיקונים הסופיים, ונעבוד אתכם על מנת ליצור תוכנית מותאמת אישית המתאימה לצרכים ולתקציב הספציפיים שלך. עם אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים בכך שאתם מקבלים את הפתרון הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר לבית או לעסק שלכם. אנו כאן עבורכם.

 

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת "אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין" ללא עלות?
חייגו עכשיו > 072-3719094 050-9959115 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

השירותים שלנו
מידע שעשוי לעניין אותך
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מה מיחד אותנו?

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

שירות מעולה

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עוברים הכשרות מקצועיות באופן שוטף ומגיעים מעולם הבניה. אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של הלקוח הפרטי ,המוסדי, הקבלן וועדי הבתים.

ממליצים עלינו
Call Now Button072-3719094 דילוג לתוכן