072-3719094

מאתר נזילות

תוכן עניינים
מצלמה תרמית, איתור נזילה, זיהוי נזילה, גילוי נזילה, אינסטלטור עם מצלמה תרמית, רטיבות בקיר, מצלמה לגילוי נזילות

רטיבות בקיר? נזילה? תקלה בצנרת?
השאירו פרטים ומומחה שלנו יחזור אליכם מיד ליעוץ

או התקשרו עכשיו

מאתר נזילות הנו מומחה לאיתור נזילות, מוסמך ומקצועי, בעל ידע והכשרה לשימוש במכשור וציוד מתקדם שייעודו הוא צילום קווי צנרת וצילום איזורים החשודים בנזילה, באמצעות מצלמה טרמית, מבלי להזדקק להרס של הקירות והמרצפות. הצילום נעשה באופן טרמי על ידי שימוש במכשירי הדמיה מיוחדים שיכולים לזהות ולמדוד את הטמפרטורה של עצמים. מצלמות אלו פועלות על ידי חישת קרינת אינפרא אדום הנפלטת מאובייקטים והמרתה לתמונה ויזואלית, מה שמאפשר למשתמשים לראות את התפלגות הטמפרטורה של עצם או אזור. באמצעות שיטה זו, המאתר יכול "לדלג" על הקירות ויזואלית ולראות את מה שיש בפנים. ברוב המכשירים הללו, צינורות יסומנו בכחול וקירות פנימיים בירוק ובאדום. מצלמה טרמית לאיתור נזילות הינה אחד המכשירים החדשניים באחזקת בניינים והיעילים ביותר לשם סיוע באיתור נזילות.

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

האיתור נעשה באמצעות כיוונו של המכשיר לקיר החשוד בכך שיש ברחביו או בתוכו נזילה, רטיבות או כשל איטום או אינסטלציה. ניתן לכוונו או להצמידו גם לתקרה או לרצפה. המכשיר מצלם את המרחבים הפנימיים השונים כאמור לעיל בטכנולוגית אינפרא אדום, ובמידה ואותרה נזילה הוא יתריע על כך באמצעות תמונה כחולה (שמסמלת צינור) עם חור או פתח שבגללו היא נוצרה. התמונה תצביע על נקודת הציון המדויקת להתהוות המפגע על מנת לאפשר לחברה המאבחנת לתקן בקלות את הבעיה ולהסירה מסדר יומכם.

אופן פעולתו של מכשיר מאתר נזילות טרמי

במילים פשוטות, מאתר נזילות הוא למעשה מצלמה טרמית המבוססת על הימשכות לחום וזיהוי תנועה. תכונות אלה מאפשרות לקלוט תמונה טובה של מה שיש לכם מאחורי הקירות במבנה. במידה ויש לכם נזילה שמקורה אינו ידוע, אזי גם אם אין עדיין סימנים ברורים לנזילה או לנזק, מאד חשוב להזמין שירות של מאתר נזילות על מנת לזהות את מקור הבעיה ולמנוע את התפשטות הרטיבות והחמרת הנזקים.

הטכנולוגיה מאחורי מצלמות טרמיות מבוססת על עקרונות התרמוגרפיה, שהיא מדע המדידה והפרשנות של האנרגיה הטרמית הנפלטת מעצמים. מצלמות טרמיות משתמשות בעדשה מיוחדת כדי למקד את קרינת האינפרה האדומה הנפלטת מעצמים אל גלאי, הממיר את הקרינה לאותות חשמליים. האותות הללו מעובדים על ידי מעבד המצלמה ומוצגים על מסך המצלמה או הצג כתמונה.

סימפטומים של נזילה בתוך הקירות והמרצפות

התנפחויות בקיר, התנדנדות של פנלים מעל הרצפה, קילופי צבע, פטריות בקרבת המקום החשוד, עובש על הקיר שמבעדו יש נזילה פנימית, במידה ויש חלון מתכת בקרבת אותו קיר, האיזור ישנה את הצבע המקורי שלו לשחור / מוכתם עם נקודות ולאחר מכן לשחור ממש. זהו למעשה עובש המכרסם ברגעים אלה ממש בקירות החיצוניים אחרי שהמים הפנימיים "אכלו" כל חלקה טובה באותו המיקום. אם אתם מבחינים בכך על גבי הקירות או התקרה שלכם, ייתכן כי יש לכם נזילה ומומלץ מאוד לזמין חברה העושה שימוש במכשיר מאתר נזילות כגון מצלמה תרמית, על מנת להתגבר על הבעיה בהקדם האפשרי.

אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין

חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין הנה חברת המומחית לאיתור נזילות וטיפול ברטיבות בקירות. החברה משתמשת במכשיר מאתר נזילות המתקדם ביותר באמצעותו ניתן לאבחן בצורה מדוייקת, וללא כל הרס לקירות וללא כל נזק למבנה, מהו מקור הרטיבות או הנזילה ומדוע הם נגרמו. 

לחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים צוות מומחים, ציוד מתקדם וניסיון רב שנים באיתור נזילות, כשלים במערכת אינסטלציה ואיתור מקור רטיבות באמצעות מאתר נזילות טרמי.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 077-2315931

איתור הנזילה שלנו כולל את הבדיקות הבאות:

מצלמה תרמית

איתור מקור כשלי נזילות ורטיבות באמצעות שימוש בצילום תרמי מתקדם

סיבים אופטיים

צילום וסריקה של הצנרת באמצעות רובוט וסיבים אופטיים

לחץ מים

בדיקת לחץ וכשלים בצנרת אספקת מים ע"י ציוד ייעודי

בדיקת לחות

בדיקת לחות נסתרת ע"י מד לחות דיגיטלי

בדיקת אטימות צנרת

בדיקת תקינות צנרת וקופסאות ביקורת ע"י בלונים פניאומטיים

איתור בגז

איתור נזילות ואיתור תוואי צנרת ע"י חיישן גז ידידותי לסביבה

זכרו, הרטיבות עלולה לפגוע במבנה, בערכו ובבריאותכם. מאתר נזילות מקצועי, מנוסה ואמין יכריע את טיב והצלחת איתור הנזילה, ואת איכות דוח המומחה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולייעוץ מקצועי עם מומחה מחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים
חייגו עכשיו > 072-3719094  או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו
מידע שעשוי לעניין אותך
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מה מיחד אותנו?

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

שירות מעולה

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עוברים הכשרות מקצועיות באופן שוטף ומגיעים מעולם הבניה. אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של הלקוח הפרטי ,המוסדי, הקבלן וועדי הבתים.

ממליצים עלינו
Call Now Button072-3719094 דילוג לתוכן