072-3719094

כרסום שורשים ועצמים זרים בצנרת

תוכן עניינים
כרסום שורשים, כרסום צנרת, כרסום ברגים בצנרת, כרסום בטון בצנרת

רטיבות בקיר? נזילה? תקלה בצנרת?
השאירו פרטים ומומחה שלנו יחזור אליכם מיד ליעוץ

או התקשרו עכשיו

סובלים משורשים שחדרו לצנרת? בעל מקצוע קדח בורג או חסם את הצנרת?

ככל הנראה אתם סובלים מחסימה בצנרת או מרטיבות הנגרמת כתוצאה מעצם זר התקוע בצנרת או כשל (חור, שבר וכו') שנגרם לצנרת שלכם. חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מתמחה בשימוש במצלמות מתקדמות לצילום פנים צנרת לאיתור ואבחון מוקדי הבעיות מתוך הצנרת שלכם. לחברתנו צוות של מכרסמים מיומנים ומנוסים אשר מבצעים את כרסום כל סוגי האובייקטים, לרבות שורשים, בטון, ברזל, ברגים ועוד, ללא כל הרס לצנרת או למבנה. ברשותנו רובוטים ומכשירים כרסום ייעודיים המאפשרים לנו לאתר ולתקן במהירות ובאופן מדויק את העצמים התקועים בצנרת שלכם מבלי לגרום לנזק או לכלוך. מדובר בעבודה מקצועית הדורשת מומחיות והקפדה, ולכן כדאי לבחור רק בחברה רצינית ואיכותית בעלת צוות מוסמך ומקצועי.

אנו נספק לכם את כל השירותים הקשורים לאבחון ותיקון צנרת, מכל סוג, תחת קורת גג אחת מקצועית ואמינה.

חברתנו מעניקה שירות ומטפלת באלפי לקוחות בישראל, מבעלי דירות פרטיים ועד לגופים הקבלניים והמסחריים הגדולים ביותר. אנו גאים באיכות העבודה שלנו ובכך שהלקוחות שעובדים עמנו ממליצים עלינו שוב ושוב ומעדיפים להשתמש בשירותינו על פני חברות אחרות, לאור המקצועיות, השירות והניסיון הרב שרכשנו לאורך השנים.

טכנולוגית כרסום ותיקון ללא הריסה

טכנולוגיות תיקון צנרת ללא הריסה בהן חברתנו עושה שימוש חוללו מהפכה בשירותי האינסטלציה על ידי מתן פתרונות יעילים ואיכותיים לבעיות צנרת אשר דרשו בעבר הריסה והוצאות כספיות גדולות מאוד. בין השיטות המתקדמות הללו בהן מתמחה חברתנו, בולטת כרסום שורשים וחפצים זרים בצנרת. תהליך זה כרוך בשימוש בציוד רובוטי מיוחד כדי לכרסם ו"לטחון" עצמים שונים כגון שורשי עצים, בטון, ברזל, ברגים ופסולת אחרת שעלולה לפגוע בתקינות של הצנרת ומערכת האינסטלציה. בעבודה זו ישנם משתנים רבים, למשל החומרים והרכיבים בהם נעשה שימוש, הכלים הנדרשים והשלבים המפורטים של תהליך הכרסום.

חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מבצעת את עבודת הכרסום באמצעות מומחים בעלי ניסיון רב ובאמצעות המכשור המתקדם ביותר בתחום, הכולל: מכונת כרסום חשמלית הנשלטת מרחוק, שימוש ברובוטים, סיבים אופטיים ועוד. מדובר בעבודה מקצועית הדורשת מומחיות והקפדה על מנת לכרסם באופן נקודתי ויעיל את מקור הבעיה אך מבלי לפגוע בצנרת ובסביבת העבודה.

 

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות חייגו עכשיו: 072-3719094

חומרים ורכיבים בהם אנו עושים שימוש במסגרת עבודת הכרסום בצנרת

חשוב להבין כי האפקטיביות של כרסום ותיקון צנרת ללא הרס תלוי באיכות ובסוג החומרים והציוד בהם נעשה שימוש.   

יחידות כרסום רובוטיות:

אלו הם למעשה "מרכיבי הליבה" של תהליך הכרסום. הרוטובים ומכשירי הכרסום מצוידים בראשי חיתוך בעלי דיוק גבוה. רובוטים ומכשירי כרסום אלה יכולים לנווט בתוואי מורכב של צנרת בגדלים שונים, ובמיוחד למקומות בהם יד האדם לא יכולה להגיע. יחידות הכרסום עשויות בדרך כלל מחומרים מיוחדים ועמידים לעבודה עקשנית וחיתוך יעיל, וחומרים מרוכבים מחוזקים כדי לעמוד בתנאים הקשים בתוך צינורות.

ראשי חיתוך:
ראשי החיתוך, או ראשי הכרסום, הם אביזרים מיוחדים במיוחד המבצעים את הכרסום והחיתוך בפועל של העצמים התקועים בצנרת. ראשים אלו עשויים מחומרים בעלי קצה יהלום והם מסוגלים לחתוך חומרים קשים כמו בטון, ברזל, ברגים ודיבלים ושורשים עבים מאוד של עץ.

 

מצלמות סיבים אופטיים מתקדמות:
מדובר במצלמות סיבים אופטיים לצילום פנים צנרת המשולבות ביחידות הרובוטיות. אנו עושים שימוש במצמות אלו כדי לקבל תמונה ברורה ואיכותית של מקום הכשל, המקום בו אנו מבצעים את הכרסום אונליים ועל מנת לקבל משוב וידאו בזמן אמת לגבי התקדמות הכרסום. צילום זה מאפשר למומחים של חברתנו לאתר ולנטר במדויק את החסימה בתוך הצינור, אופן הגישה הטוב ביותר ואת מהלך העבודה. המצלמות הינן מהמתקדמות ביותר בעולם ומספקות וידאו ותמונות ברזולוציה גבוהה מאוד ומסייעות לעובדנו להבטיח שתהליך הכרסום יהיה מדויק ויעיל.

כבלים גמישים:
רכיבים אלה מחברים את היחידות הרובוטיות למערכות הבקרה שעל פני השטח. רכיבים אלו עשויים מחומרים עמידים וגמישים, והם מאפשרים לרובוטים לנווט דרך עיקולים וזויות קשות בצנרת המרזב או הביוב מבלי לאבד כוח או יכולת דחיפה.

 

הכלים המשמשים אותנו לצורך עבודת הכרסום בצנרת

יחידות סורק רובוטיות:

פלטפורמות ניידות אלו נושאות את ראשי החיתוך ומצלמות הבדיקה לתוך הצנרת (ביוב או מרזבים). הם מתוכננים לנוע בצורה חלקה בקטרים ​​ותצורות שונות של צינורות כדי להבטיח הגעה גם למקומות העמוקים והקשים ביותר. 

ציוד להזרקת מים בלחץ גבוה:

לעיתים נדרשת עבודה הכנה לפני שנגשים לכרסום המפגע הקיים בצנרת (הדבר משתנה ממקרה למקרה ובהתאם לנתונים בשטח). במקרה שבו יש צורך, אנו עושים שימוש בציוד זה הנועד להתזת מים בלחץ גבוהה אשר משמש לפינוי פסולת ולשחרר חומרים לפני תחילת תהליך הכרסום (כגון שומנים בקו). התפקיד העיקרי של סילוני המים בלחץ גבוה הוא להבטיח שהיחידות הרובוטיות או יחידות הכרסום יוכלו לגשת למקום החסימה ביעילות וכי לאחר מכן התיקון לצנרת יתפס כמו שצריך.

ביטים של כרסום וראשי חיתוך:
אביזרים אלו ניתנים להחלפה והם מיועדים לכרסום ושבירה שך חומרים ספציפיים. לדוגמה, ראשים בעלי קצה יהלום משמשים לחיתוך בטון, בעוד שראשים ייעודיים אחרים הם אידיאליים עבור חסימות של ברזל וברגים.

לנו באריאל פתרונות טכנולוגיים, ניסיון רב בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות לכרסום עצמים התקועים בצנרת, הדורש שימוש בציוד מיוחד כדי למנוע הריסה ושבירה של הצנרת, הקירות והריצוף. צוות המומחים שלנו משתמש במצלמות מיוחדות, ברובוטים, ובסיבים אופטיים מתקדמים כדי לקבל הבנה מפורטת של מצב הצנרת והעצמים התקועים בה וכדי לכרסם את המפגעים ללא כל נזק לצנרת ולסביבה. אנו מומחים בכרסום ותיקון כל כשל או עצם אפשרי, עם מינימום הפרעה והרס למבנה שלכם ולשגרת חייכם.

 

השלבים העיקריים בעבודת הכרסום

תהליך הכרסום ללא הרס כולל מספר שלבים עיקריים, על מנת להבטיח שהחסימות יוסרו ביעילות מבלי לגרום נזק נוסף לצנרת. להלן פירוט עיקרי השלבים:  

בדיקה והערכה ראשונית

  • צנטור הקו ואבחונו באמצעות מצלמות פנים צנרת: התהליך של כרסום ותיקון צנרת ללא הרס מתחיל בבדיקה יסודית של הצנרת באמצעות מצלמות פנים צנרת מתקדמות בעלות ראש מיוחד המסוגלות לספק תמונה איכותית וברזולוציה גבוהה של מצב הצנרת והעצמים התקועים בה. צילום זה חשוב מאוד מכיוון שהוא מזהה את המיקום, הגודל וסוגו של העצם התקוע בצנרת.
  • דוח הערכה: בהתבסס על ממצאי הצילום, אנו מכינים דוח הערכה מפורט. דוח זה מתאר את סוג החסימה (שורשים, בטון, מתכת וכו') וממליץ על גישת הכרסום המתאימה ומשך הזמן המוערך לכרסום.

הכנה והתקנה

  • החלטה מקצועית על נקודת הגישה הטובה ביותר לתוך הצנרת: בשלב זה אנו קובעים את נקודות הגישה הטובות ביותר להכנסת כבל הכרסום או יחידות הכרסום הרובוטיות. לרוב מדובר בבורות ביוב, צנרת אליה מתחברת אסלה, פתחי אוויר או פתחי ביקורת.
  • דוח הערכה: בהתבסס על ממצאי הצילום, אנו מכינים דוח הערכה מפורט. דוח זה מתאר את סוג החסימה (שורשים, בטון, מתכת וכו') וממליץ על גישת הכרסום המתאימה ומשך הזמן המוערך לכרסום.

.

.

מבצעים עבורכם כרסום מקצועי ללא הרס בצנרת מכל הסוגים

שורשים בצנרת, כרסום שורשים, כרסום צנרת, שורשים בצנרת ביוב שורשים בצנרת, כרסום שורשים, כרסום צנרת, שורשים בצנרת ביוב כרסום ברגים, כרסום עצמים תקועים בצנרת, כרסום בורג בצנרת, כרסום מרזב כרסום פסולת בניין, כרסום צנרת, כרסום בטון בתוך צנרת, כרסום אבנים בצנרת כרסום ברגים בצנרת, כרסום צנרת, כרסום דיבל בתוך צנרת, כרסום בורג בצנרת
שורשים בצנרת ניקוז כרסום שורשים בקו ביוב דרך השוחה ללא הרס כרסום עצמים התקועים בצנרת מרזב בבניין משותף – תיקון צנרת ללא הרס כרסום אבנים ופסולת בניין מתוך צנרת ביוב בבית פרטי כרסום ברגים תקועים בצנרת הגורמים לנזילות בדירה

 

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות חייגו עכשיו: 072-3719094

היתרונות של כרסום רובוטי לתיקון צנרת ללא הרס

השימוש בכרסום רובוטי לתיקון צנרת ללא הרס מציע יתרונות רבים על פני שיטות ישנות של אינסטלטורים. יתרונות אלו כוללים בין היתר:

הפרעה מינימלית לאורך חייכם וחזרה מהירה לשגרה: שיטות תיקון צנרת מסורתיות כוללות לעיתים קרובות חפירה נרחבת, שעלולה להיות כאב ראש, מלכלת ויקרה מאוד ולגרום לפגיעה בבית ובאורח חייכם. כרסום רובוטי מייתר את הצורך בחפירה ופותר את הבעיה בקלות וביעילות וללא כל פגיעה בבית. המומחה של חברת אריאל יכרסם את המפגע התקוע בצנרת באופן כירורגי מתוך הצנרת ויתעד את עבודתו.

חסכוני – פתרון איכותי בעלות נמוכה יחסית: כשאנו מבצעים תיקון צנרת ללא הרס אנו למעשה נמנעים מעבודה רבה ויקרה, הכוללת שבירה של ריצוף או קירות, חפירה, גילוי הצנרת, חיתוך הצנרת, החלפת הצנרת והלחמה של מקטע חדש, חיבור בין הצנרת הישנה לחדשה, איטום, סגירה של הקיר, ריצוף מחדש, תיקוני צבע או רובה ועוד. בעבודה של כרסום רובוטי אין את את השלבים הללו ותיקון הצנרת ללא הרס מתבצע מתתוך הצנרצת באופן יעיל וכירורגי. לכן התיקון בשיטה זו מפחית משמעותית את עלויות התיקון. הדיוק של הטכנולוגיה בא לידי ביטוי בכך שרק האזורים הפגועים מטופלים. 

פתרון מהיר: תהליך הכרסום מהיר יותר משיטות אחרות (במיוחד משיטות של אינסטלטורים כגון החלפת צנרת), ומפחית את זמן ההשבתה בצנרת, בין אם מדובר בביתת מגורים, מבנה מסחרי או מבנה תעשייתי. פתרון מהיר של כרסום אומר פחות אי נוחות ותיקון צנרת ללא הרס באופן מהיר יעיל.

עבודה מדויקת ובטוחה: תיקון צנרת ללא הרס בשיטה של כרסום רובוטי מאפשר הסרה מדויקת של החסימות בצנרת מבלי לפגוע במבנה הצינור הקיים או בסביבתו. מערכות הבקרה המתקדמות והניטור בזמן אמת מבטיחים רמת דיוק ובטיחות גבוהה.

פתרון שמתאים לכל סוגי הצנרת: הטכנולוגיה בה אנו משתמשים לצורך הכרסום יכולה להתמודד עם מגוון רחב של חסימות וכשלים בצנרת, כולל שורשים, בטון, ברגים, דיבלים, ברזל, מתכת, פסולת בניין ופסולת אחרת. צרו עמנו קשר ואנו נחסוך לכם "כאב ראש", את הצורך בשבירת ריצוף והחלפתו, עבודות איטום יקרות, לכלוך, עוגמת נפש ועשרות אלפי שקלים בהריסות ובתיקונים יקרים.

חברת אריאל פתרונות טכנולוגים מתמחה בעבודת תיקון צנרת ללא הרס וכרסום עצמים מתוך הצנרת

חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מתמחה בשימוש במצלמות פנים צנרת לאיתור כשלים מתוך הצנרת ובתיקון ליקויים בצנרת וכרסום עצמים זרים. לחברה ישנם מספר צוותים ייעודיים המתמחים בצנתור צנרת ומנוסים בביצוע תיקונים מורכבים ופשוטים מכל הסוגים. המומחים שלנו מצוידים במצלמות מתקדמות ובציוד טכנולוגי מיוחד אחר, המאפשרים להם לאתר ולתקן במהירות ובדייקנות כשלים בצנרת ולכרסם את כל סוגי המפגעים.  

לאחר הכרסום של העצמים הזרים התקועים בצנרת, המומחים של חברת אריאל פתרונות טכנולוגיים יכולים לתקן פגיעות שבוצעו לצנרת שלכם (לדוגמא קדיחות שבוצעו לתוך הצנרת ויצרו חורים) ולבצע תיקון צנרת ללא הריסה, באופן מהיר ויעיל, ולמנוע נזק נוסף לקירות ולבית שלכם ולבתים השכנים. בתור חברה מובילה בתחומה, גם כאן אנו משתמשים בטכניקות וחומרים מתקדמים לתיקון ואיטום הצנרת ללא הרס.

אחד הפתרונות האיכותיים ביותר שאנו מציעים הוא תיקון ואיטום נזילות מצנרת ומרזבים מבלי לשבור קירות, ריצוף או תקרה. בעזרת רובוט מיוחד אנו נכנסים לתוך הצנרת, מבלי לשבור את הקירות, ומתקנים את הצנרת מבפנים. שיטה מתקדמת זו מאפשרת לנו לגשת אל הצינורות או החיבורים הדולפים מבפנים, באמצעות כלים וחומרים מיוחדים לתיקון ואיטום הנזילות. שיטה זו יכולה לחסוך זמן וכסף, מכיוון שהיא מונעת את הצורך בשבירת קירות ושבירת רצפות וחוסכת לכם נזק נוסף ועלויות שיפוצים ואיטום יקרות. יתרה מכך, שיטה זו מסוגלת להגיע למקומות קשים להגעה אשר הגישה אליהם מסובכת או לא אפשרית או במקרים של פתחי גישה קטנים ובעייתיים.

עם צוות המומחים שלנו אשר מטפלים באיתור, גילוי ותיקון נזילה ורטיבויות כבר שנים רבות אצל אלפי לקוחות, והודות לטכנולוגיה החדישה ביותר שברשותנו, אתם יכולים לסמוך על כך שהבית שלכם יהיה מוגן מפני המשך נזילות ורטיבות ושיהיה לכם שקט נפשי בטיפול בבעיה.

אנו בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים מבינים את חומרת הבעיות הקשורות לכשלים ותקלות בצנרת ואנו מחויבים לספק את הפתרון הטוב ביותר לאיתור ולתיקון הבעיה. עם צוות המומחים שלנו והטכנולוגיה החדישה ביותר, אתם יכולים להיות רגועים שהתקלה בצנרת שלכם תפתר באופן איכותי ומקצועי. אנו תמיד נעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות חייגו עכשיו: 072-3719094

 

אריאל – מגוון פתרונות בטכנולוגיה מתקדמת לנזילות ורטיבויות 

צוות המומחים שלנו משתמש בטכנולוגיה חדישה ובציוד מיוחד לאיתור נזילות וכשלים באופן מדויק ומהיר. אנו משתמשים במצלמות הדמיה תרמיות, גלאים, ציוד על בסיס גז, מדי לחות וציוד מיוחד אחר כדי לזהות כל בעיה הקשורה לדליפה ולרטיבות, ומספקים פתרונות מתקדמים למניעת חדירת מים.

בחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים אנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור ותיקון הגורם לרטיבות במבנה. לדוגמה, אנו משתמשים במצלמות אינפרא אדום כדי לזהות את מקור הרטיבות. עבודת איתור זו המאתרת כשלים מתחת לפני השטח יכולה למנוע צמיחת עובש ולשמור על בריאות הבית שלכם והימנעות מהתפשטות הבעיה והחמרתה.

בכל הנוגע לאיתור כשלים ותיקונם, הגישה של אריאל פתרונות טכנולוגיים היא מקיפה, חדשנית וחסכונית. הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, הטכניקות המיוחדות והמחויבות שלנו למציאת שורש הבעיה מבדילות אותנו מחברות אחרות לאיתור ותיקון נזילות וכשלי איטום ומים. אנו נזהה ונתקן נזילות במינימום הפרעות ויעילות מירבית, תוך חיסכון בעליות וללא הריסה ושבירה של קירות, ריצוף או תקרה.

בנוסף, אנו גאים בשירות הלקוחות והשקיפות שלנו. אנו נעדכן אתכם בכל שלב, מהבדיקה הראשונית ועד התיקונים הסופיים, ונעבוד אתכם על מנת ליצור תוכנית מותאמת אישית המתאימה לצרכים ולתקציב הספציפיים שלך. עם אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים בכך שאתם מקבלים את הפתרון הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר. אנו כאן עבורכם.

חושדים שיש לכם כשל בצנרת או נזילה? צרו קשר ליעוץ ללא כל עלות!

התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא תשלום / לקביעת מועד לטיפול בהקדם: 072-3719094.

 

מומחיות בטכנולוגית סיבים אופטיים לאיתור נזילות

טכנולוגיית סיבים אופטיים מספקת דרך מתקדמת וללא הרס לבדיקת צנרת ותשתיות מים וביוב, ומאפשרת לזהות בעיות פוטנציאליות ובעיות קיימות מבלי להסיר, להרוס או לפגוע בצינורות. טכנולוגיה זו כוללת שימוש בכבל דק וגמיש עם מצלמה קטנה המחוברת לקצה המוחדרת לצנרת. לאחר מכן, המצלמה שולחת וידאו ותמונות בזמן אמת לצג מחשב שבשליטת מאתר הנזילות, מה שמאפשר בדיקה מפורטת ומדוקדקת של הצנרת.

השימוש בטכנולוגיית סיב אופטי לבדיקת צנרת ותשתיות אינסטלציה ומים מציע מספר יתרונות. ראשית, היא מאפשרת בדיקה מדויקת יותר של הצינורות, שכן המצלמה יכולה לצלם תמונות של אזורים שקשה לגשת אליהם בשיטות אחרות. דבר זה יכול לעזור לזהות בעיות אפשריות כמו סדקים, ניתוק בין מופות, נזילות מים וסתימות (פוטנציאליות וממשיות). בנוסף, הדבר יכול לספק תמונה וניתוח מקיפים יותר של מצב הצנרת והחיבורים, לאפשר תחזוקה יזומה ומניעת תיקונים יקרים ומסובכים יותר בהמשך.

חברתנו מתמחה בטכנולוגיית סיב אופטי גם לאיתור נזילות מים בצורה לא הרסנית. כאשר יש חשד לנזילת מים או לכשל בצנרת או בתשתית מים, המומחים של חברתנו יעשו שימוש בסיב האופטי המתקדם שברשותנו ויסרקו בעזרתו את האיזור הפגוע כדי לבצע צילום וניתוח בזמן אמת של פנים הצנרת. על ידי בחינה מקצועית וניתוח של הצילומים ניתן לזהות את מיקום נזילת המים באופן מדויק וממוקד, המאפשר תיקון ממוקד, מהיר ויעיל וללא כל הרס לצנרת, לקירות ולרצפה.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות חייגו עכשיו: 072-3719094

מצלמות ומכשור אופטי לקווי צנרת

מצלמות אלו נועדו לטפל בקווי צנרת של מערכות מים וביוב ביתיות או מבניות אחרות. המצלמה המשוכללת ממוקדמת על גבי סיב אופטי גמיש באמצעותו ניתן להסתכל לתוך פנים הצנרת ועל מחברי הצנרת ולאתר מפגעים, חבלות וכשלים המהווים מקור לרטיבות ונזילות – ללא שבירת קירות או ריצוף וללא כל הרס. המכשור האופטי משקף על גבי מסך המחשב  את הצנרת ורכיביה ומאתר הנזילות המומחה והמנוסה של חברתנו מאבחן ומנתח את התקלות בהתאם לממצאים. מצלמת סיב אופטי זו מאפשרת זיהוי מהיר של תקלות בתוך הצנרת באיכות צילום חסרת תקדים וללא כל הריסה ומגיעה למקומות נסתרים, מרוחקים וללא גישה שלא ניתן להגיע אליהם ללא מכשור מיוחד זה, כולל מבעד לקירות ולמרצפות. אנו עובדים באמצעות כלי זה פעמים רבות בשילוב יחד עם שימוש במצלמה התרמית על מנת לקבל תמונת מצב מקיפה ויסודית ולאתר את מוקדי הנזילה על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

 

אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין

אריאל פתרונות טכנולויים הנה חברה המתמחה בשירות תיקון צנרת ללא הרס, איתור נזילות במכשור מתקדים, איתור כשלים בצנרת ובאיטום, איתור וטיפול במקרים של רטיבות בתוך הקירות, התקרה ומתחת לריצוף, ובעלת ציוד טכנולוגי מתקדם ביותר לאיתור מקור התקלות, ללא הריסה ונזק למבנה. אנו מהחברות המובילות בארץ בתחום זה ופועלים באופן יסודי ואמונים על הגשת דוחות לגופים רשמיים כמו בתי משפט, חברות ביטוח וחברות מנהלות של בניינים. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים, מנוסים ובעלי הכשרה מיוחדת ועושה שימוש בציוד המתקדם והאיכותי ביותר לצורך עבודתה, כגון מצלמה תרמית לקווי צנרת והן מצלמה של 360 מעלות בביוב וכן ציוד טכנולוגי רב.

 

 

איתור הנזילה שלנו כולל את הבדיקות הבאות:

מצלמה תרמית

איתור מקור כשלי נזילות ורטיבות באמצעות שימוש בצילום תרמי מתקדם

סיבים אופטיים

צילום וסריקה של הצנרת באמצעות רובוט וסיבים אופטיים

לחץ מים

בדיקת לחץ וכשלים בצנרת אספקת מים ע"י ציוד ייעודי

בדיקת לחות

בדיקת לחות נסתרת ע"י מד לחות דיגיטלי

בדיקת אטימות צנרת

בדיקת תקינות צנרת וקופסאות ביקורת ע"י בלונים פניאומטיים

איתור בגז

איתור נזילות ואיתור תוואי צנרת ע"י חיישן גז ידידותי לסביבה

זכרו, הרטיבות עלולה לפגוע במבנה, בערכו ובבריאותכם. מאתר נזילות מקצועי, מנוסה ואמין יכריע את טיב והצלחת איתור הנזילה, ואת איכות דוח המומחה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולייעוץ מקצועי עם מומחה מחברת אריאל פתרונות טכנולוגיים
חייגו עכשיו > 072-3719094  או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו
מידע שעשוי לעניין אותך
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מה מיחד אותנו?

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

שירות מעולה

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עוברים הכשרות מקצועיות באופן שוטף ומגיעים מעולם הבניה. אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של הלקוח הפרטי ,המוסדי, הקבלן וועדי הבתים.

ממליצים עלינו
Call Now Button072-3719094 דילוג לתוכן