072-3719094

איתור רטיבות

תוכן עניינים
מצלמה תרמית, איתור רטיבות עם מצלמה תרמית, מצלמה טרמית, איתור נזילה עם מצלמה, רטיבות בקיר, איתור רטיבות, גילוי רטיבות
אריאל - פתרונות טכנולוגיים לבניין

לנו באריאל פתרונות טכנולוגיים, ניסיון רב בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות לאיתור נזילות ורטיבות הדורשים שימוש בציוד מיוחד כדי למנוע הריסה ושבירה של הקירות והריצוף בבית. צוות המומחים שלנו משתמש במצלמות תרמיות ובטכנולוגיית סיבים אופטיים מתקדמים כדי לקבל הבנה מפורטת של מצב הנכס והרטיבות הסמויה או הגלויה. דבר זה מאפשר לנו לזהות כל רטיבות או נזק אפשרי, ללא הרס למבנה שלכם ובמינימום הפרעה לשגרת חייכם. 

רטיבות בקיר והשלכותיה

רטיבות בקירות יכולה להוות אינדיקציה לנזילת מים ויש לטפל בה באופן מיידי. אם משאירים מצב של רטיבות בקיר ללא טיפול, הרטיבות בקיר עלולה להוביל לצמיחת עובש, שעלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, כולל בעיות נשימה, זיהומים וכו'. בנוסף, היא עלולה לגרום גם לנזק מבני לבניין, שתיקונו עלולה לעלות לאין ערוך יותר מאיתור ותיקון הרטיבות הקיימת בקיר.  

.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש לאיתור רטיבות בקיר

קיימות מספר טכנולוגיות נפוצות לאיתור נזילות מים. אנו מומחים בשימוש בכלים מגוונים ומשלימים לצורך איתור הנזילה.

טכנולוגיות אלו כוללוץ מצלמות המשתמשות בטכנולוגיה של הדמיה תרמית, חיישנים אקוסטיים, מערכת לאיתור נזילות בגז ומכשירים למדידת לחות. מצלמה תרמית מזהה שינויי טמפרטורה במבנה או בקיר, דבר שיכול להעיד על נוכחות של נזילות מים או רטיבות "חיה" הגלויה לעין או סמויה. חיישנים אקוסטיים יכולים לזהות את צליל המים הזורמים בצינורות, ומדדי לחות מודדים את תכולת הלחות בקירות וברצפות. כלים אלו נועדו לתת אבחנה ראשונית למצב של רטיבות, לחות או נזילה במיוחד במקרים בהם מדובר בנזילה סמויה אשר גורמת לנזק אולם לא קל תמיד לזהותה ללא מכשור מיוחד.

בחברתנו אנו משתמשים בשילוב של טכנולוגיות אלו לאיתור נזילות מים בנכס שלכם. צוות המומחים המנוסים שלנו ישתמש בטכנולוגיה המתאימה ביותר למצב הספציפי שלך, ויספק לך דוח מפורט על כל נזילה וכשל שיתגלו.

איתור נזילה סמויה

לעיתים נזילות מים עלולות להיות קשות לאיתור, שכן הן עלולות להתרחש באזורים נסתרים בנכס, כמו מאחורי קירות או מתחת לרצפה.

במצב זה יש צורך בחברה בעלת מומחיות עם מאתר נזילות מוסמך ומקצועי שהינו מומחה לאיתור נזילות מים. המומחה מטעם חברתנו מאתר את הנזילה הסמויה באמצעות טכנולוגיות וציוד מתקדמים, והוא יכול לזהות אפילו את הדליפות הקטנות ביותר ולמנוע מהן גרימת נזק נוסף. עובדי החברה הינם בעלי ניסיון רב ועוברים הסמכות שוטפות על מנת להיות מעודכנים כל הזמן בשיטות ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאיתור נזילות ותיקונן. 

סימנים אשר יכולים להעיד על רטיבות בקיר

ישנם מספר סימנים לכך שרטיבות בקירות עשויה להעיד על נזילת מים. חשוב לזכור כי במידה ואתם מבחינים באחד מהסימנים הללו, יש לפנות מיד לחברת איתור נזילות מים מקצועית. 

בסופו של יום, רטיבות בקירות היא לרוב אינדיקציה לנזילת מים הדורשת טיפול מיידי. כאשר מים מחלחלים דרך קירות, הם עלולים לגרום לשינוי צבע או הכתמה על הקירות והתקרה, שלעתים קרובות הוא מחזה לא נעים עבור כל בעל נכס או שוכר. כתמים אלו יכולים להופיע בצבעים שונים, כגון חום, צהוב או ירוק, ויכולים להוות אינדיקציה לנזקי מים.

בנוסף, קילוף צבע או טפט יכול להיות סימן גם לנזקי מים, והדבר יכול להוות אינדיקציה לבעיה משמעותית יותר הדורשת טיפול מיידי.

כמו כן, ריח של עובש יכול להוות פעמים רבות סימן מובהק לנזקי מים, אשר ניתן לייחסו לצמיחת עובש וטחב. לא רק שגידול עובש יכול להוביל לבעיות נשימה חמורות, אלא שהוא גם יכול להוות סכנה לבריאות הדיירים שגרים בדירה, מה שמחייב לפנות לחברה מקצועית לאיתור נזילות מים בהקדם האפשרי.

חברת איתור נזילות המים שלנו משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת לאיתור מהיר ומדויק של נזילות מים, מזעור הנזק הפוטנציאלי לרכוש שלכם ומניעת כל סכנה בריאותית – והכל ללא הריסה או שבירה של קירות או ריצוף, אלא בטכנולוגיה מתקדמת ולא פולשנית. עם צוות המקצוענים המנוסים שלנו נוכל לספק לכם פתרון מקיף לכל סוגייה ובעיה של נזילות מים ורטיבות.

אם אתם מבחינים באחד מהסימנים הללו, חשוב לבדוק את העניין לעומק בעזרת חברה מקצועית לאיתור נזילות כדי לקבוע את מקור הבעיה ולטפל בה בהקדם האפשרי. 

איתור נזילה באמצעות אריאל פתרונות טכנולוגיים

ישנן מספר שיטות המשמשות לאיתור נזילות מים, כולל:

בחברתנו אנו מציעים מגוון שירותים לאיתור נזילות מים, ואנו מבצעים את איתור הנזילות ללא נזק לבית שלכם וללא הריסה ושבירה. אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לאיתור נזילות מים כדי לאתר כל נזילת מים סמויה או גלויה בדירה או בנכס שלכם – באופן הכי מדויק, מקצועי ומהיר. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו יספק לך דוח מפורט על כל הנזילות שהתגלו, יחד עם המלצות מפורטות והסברים לתיקון הבעיה.

בנוסף לאיתור נזילות מים ותיקוני צנרת ללא הריסה, אנו מציעים גם מגוון שירותים למניעת נזילות מים, לרבות תחזוקה שוטפת ובדיקה של מערכת האינסטלציה שלכם. הצוות שלנו יכול גם לספק לכם ייעוץ כיצד למנוע נזילות מים בעתיד, כגון התקנת אזעקות מים ובדיקת נזילות באופן קבוע. 

השירותים שלנו לאיתור נזילות מים כוללים:

איתור נזילות ללא נזקים: אנו משתמשים בטכניקות בשיטת אל-הרס לאיתור נזילות מים מבלי לגרום נזק לרכוש שלך. איתור זה כולל שימוש במצלמות הדמיה תרמיות וחיישנים אקוסטיים כדי לזהות דליפות בצורה מדויקת וללא הריסה.

בדיקת צנרת: אנו משתמשים במצלמות מיוחדות כדי לסרוק ולצלם את הצנרת במערכת האינסטלציה שלך עבור כל סימן של נזק או דליפה.

בדיקת לחץ מים: אנו מבצעים בדיקת לחץ מים כדי לזהות נזילות או "בריחה" של מים במערכת הזנת המים ומערכת האינסטלציה שלך שעלולות לגרום ללחץ מים נמוך.

תיקון נזילות מים: צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו יזהה את מקור נזילת המים ולאחר מכן יספק לכם דוח מפורט ממוחשב הכולל תוכנית לתיקון הבעיה.

 

סיכום 

אם אתם מבחיים ברטיבות בתקרה או במידה ומתעורר אצלכם חשד לכך שיש לכם נזילה סמויה, חשוב לקרוא למומחים שלנו בהקדם. לחברתנו הוותיקה המספקת שירותי איתור נזילה מקצועיים, יש את הניסיון והמכשור המתקדמים ביותר, ואנו נאתר עבורכם את מקור הנזילה והכשל, בין אם מדובר בנזילה גלויה ובין אם מדובר בנזילה סמויה לעין ובמקום נסתר שקשה להגיע אליו. 

לסיכום, נזילת מים יכולה להיות בעיה רצינית הן עבור בעלי הנכסים והן עבור דיירי הנכס, אך ניתן לטפל בה בעזרת חברת איתור נזילות מים אמינה ומקצועית. רטיבות בקירות יכולה להוות סימן לנזילת מים ויש לטפל בה בהקדם האפשרי כדי למנוע נזק מבני וצמיחת עובש. יש לבחור בחברה איכותית, בעלת ניסיון ומקצועית אשר עושה שימוש בטכנולוגיות כגון מצלמות הדמיה תרמיות, חיישנים אקוסטיים ומדדי לחות כדי לזהות נזילות מים ולמנוע נזק נוסף. 

אנו משתמשים בשיטות ללא הרס, כמו מכשירי האזנה אקוסטיים, מצלמות רובוט 360 מעלות, מערכת מתקדמת לגילוי בגז, ומצלמות תרמיות.

חברתנו מציעה מגוון שירותים לאיתור נזילות מים, לרבות איתור נזילות ללא נזקים, ונוכל לסייע לכם במניעת נזילות מים בעתיד. על ידי טיפול מוקדם בנזילות מים ונקיטת אמצעים מקדימים, אתם יכולים לחסוך לעצמכם זמן, כסף וסכנות בריאותיות פוטנציאליות.

 

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות: 072-3719094

שאלות ותשובות

שאלה:

האם נזילות מים יכולות לגרום לבעיות בריאותיות?

תשובה:

 

כן, דליפות מים עלולות לגרום לבעיות בריאותיות, כגון בעיות נשימה, אלרגיות וזיהומים, אם לא מטפלים בהן בזמן.

שאלה:

איך אני יודע אם יש לי נזילת מים?

תשובה:

סימנים לנזילת מים כוללים רטיבות בקירות, רצפות או תקרות, עלייה בחשבונות המים וירידה בלחץ המים.

שאלה:

האם איתור נזילות מים יכול למנוע נזילות מים עתידיות?

תשובה:

כן, איתור נזילות מים יכול לסייע במניעת נזילות מים עתידיות על ידי זיהוי ותיקון כל בעיה בשלב מוקדם ועל ידי מתן עצות כיצד למנוע דליפות בעתיד.

שאלה:

האם איתור נזילות מים יקר?


תשובה:

עלות איתור נזילות מים משתנה בהתאם לגודל הנכס ולמידת הנזק. עם זאת, איתור וטיפול מוקדם בנזילות מים יכולים לחסוך לבעלי הנכס כסף בטווח הארוך.

לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר מעולה ללא התחייבות:

072-3719094

 

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מחברת "אריאל פתרונות טכנולוגיים לבניין" ללא עלות?
חייגו עכשיו > 072-3719094 050-9959115 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.

השירותים שלנו
מידע שעשוי לעניין אותך
היתרונות שלנו

יחס אישי ואדיב

עמידה בזמנים

מחיר הוגן

מקצועיות ואמינות

ותק וניסיון רב שנים

מה מיחד אותנו?

אחריות, יושרה ואמינות

יושרה והגינות הינם ערך עליון עבורנו ואנו עובדים עם לקוחותינו בשקיפות מלאה. אנו נותנים אחריות מלאה לעבודה שבוצעה על ידנו, בהתאם לסוג העבודה.

זמינות

אנו זמינים 24 שעות ביממה ומתחייבים להגיע לטפל בבעיה רגילה בתוך 24 שעות ובאופן מיידי במקרים דחופים.

פריסה ארצית

החברה מונה מספר צוותים וניידות שירות, כך שאנו מספקים שירות מהיר לכל רחבי הארץ.

שירות מעולה

שביעות רצון לקוחותינו הינה המדד שלנו להצלחנו ואנו מחויבים ליחס אישי ושירות ברמה גבוהה ביותר.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו בעלי האמצעים, המכשור והכלים המתקדמים והמדויקים בעולם.

מקצועיות והבנה של צרכי הלקוח

מנהלי החברה ועובדיה הינם בעלי ידע וניסיון רב, אשר עוברים הכשרות מקצועיות באופן שוטף ומגיעים מעולם הבניה. אנו מבינים את הצרכים הייחודיים של הלקוח הפרטי ,המוסדי, הקבלן וועדי הבתים.

ממליצים עלינו
Call Now Button072-3719094 דילוג לתוכן